Ana sayfa

HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd

iyi kalite Oluklu Mukavva Makineleri satış için
iyi kalite Oluklu Mukavva Makineleri satış için
Ben sohbet şimdi

HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd
Honor Kapı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XINTIAN
No. Çalışanları : 51~200
Yıllık satış : 5Million-10Million
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%
CangZhou Xin-Tian Paketleme Machinery Co, ltd tasarım ve karton machinesand üretimi ile ilgilenen özel bir kuruluştur ilk Dongguan Kuzey karton makine üssü olusturulmaktadır. Kuruluşundan bu yana yirmi yılı aşkın bir süredir, araştırma, üretim ve sömürü alanında öncü bir konuma sahiptir. Kuruluşun yüksek kadroları, ulusal ve uluslararası ileri teknik ve deneyimleri kullanmada dikkatlice dinler ve önerileri kabul ederler. ve daha az maliyet, daha yüksek verimlilik ve ürünlerin ecnomical ve pratik özellikleri üzerinde stres yatıyordu. Şu anda, farklı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, çeşitli dereceli ürünler orta ve yüksek hızlı su-mürekkep baskı ve planya makineleri üretir Ürünlerimiz iyi satıyor ve Çin'de hoş geldiniz, ve Güney Kore, Rusya ve Güney-Doğu Asya ülkelerine çok miktarda ürün ihraç edilmiştir. The Cardboard Machinery Research Institute The Xin'nin ortak araştırma kurumu olarak kurulmuştur. Tian Karton Makinaları Birliği ve HEBEI Endüstri Teknolojisi Üniversitesi, en ileri teknoloji ile sömürülecek ve üretilecek. entelektüel ve yüksek verimli modern teknik ürünler.

Üretim Mağazası


Fabrikamızda CNC (8 adet), freze, delme, nabız ve makinelerimizin yüksek kaliteli, hassas yedek parça üretimi için diğer işleme makinaları bulunmaktadır.

Duvar panosu:

Nodüler döküm çeliği olmayan CAST STEEL'i kullandık. Dökme çelikte büzülme ve dağınık büzülme mevcut değil, ancak çok fazla nodüler dökme çelik var. Dökme çelik, nodüler dökme çelikten daha pahalıdır, ancak sert, dectile ve kolayca işlenebilir. Boyadan sonra çeliğin malzemesini göremezsiniz, ancak yüksek kaliteli çelikten imal edilmiş, yüksek kaliteli makine üretmek fabrikamın amacıdır. 20 yıldan fazla sorun yok.

Aksesuarlar

Makinelerimiz için ünlü marka aksesuarlarını kullandık.

Ceritifaction

Yükleniyor

Sergide

Hizmet

Neden bizi seçmelisiniz:

1. birçok yıllık uzmanlık ve profesyonel deneyim tasarımı ve imalat.

2. tasarım ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş.

3. Tüm ekipmanların ve hizmetlerin yüksek performans seviyeleri, kalitesi ve güvenilirliği.

4. Güvenilir kalite yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler tarafından kanıtlanmıştır.

5. herhangi bir ürün verimliliği ödün vermeden Uygun fiyatlar.

6. Hem ekipman teslimi hem de satış öncesi ve sonrası teknik destek.

7, profesyonel bir grup var, her departman profesyonel çalışma var.

İletişim bilgileri
HeBei Xin-Tian Carton Machinery manufacturing co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Hellen Xing

Tel: 13930754007

Faks: 86-317-7592660

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)